De IP66 is de Mercedes onder de Chameleon serie 1x2 van PestWest. De Chameleon 1x2 IP is geschikt voor een hoogstaande controle van vliegend ongedierte voor veeleisende omgevingen, zoals ruimten die intensief worden gereinigd met behulp van stoom en hogedruk, evenals corrosieve omgevingen zoals zuivelbedrijven, abattoirs en industriële keukens.
Afmetingen:
H: 31cm B: 50cm D: 10cm
Vangbereik:
Wandmontage/vrijstaand 90m2
Lamp:
2x 15 Watt splintervrij
* 1x2 IP66 is onafhankelijk getest en goedgekeurd conform EN60529-1992-IP66 norm, waarmee een zeer hoge protectie graad geboden wordt tegen stof en vocht.
* Chassis en rooster zijn gemaakt van rvs, duurzaam en uitstekend corrosie bestendig.
* Grote lijmplank waarmee zelfs het kleinste insect wordt gevangen.
* Lijmplank, UV TL buizen en starters zijn snel en eenvoudig te vervangen zonder gebruik te maken van gereedschap.
De lijmplanken dienen bij voorkeur iedere 6 maanden, maar op zijn minst iedere 12 maanden te worden vervangen. Of wanneer de lijmplanken verzadigd zijn.
Nog geen opmerkingen
Alleen geregistreerde klanten kunnen een opmerking plaatsen.
Uw winkelwagen bevat geen producten.
Verzendkosten
€ 0.00
Totaal
€ 0.00





Geeft u de voorkeur aan biologische bestrijding?
Bewolkt
Temperature: 19°C
Temperature: 66°F
Luchtvochtigheid: 78%
Wind: N met 8 km/h
Overwegend zonnig
Kans op storm
Onbewolkt
Onbewolkt