De elektrische UVA vliegenvanger Chameleon EXG van PestWest kan worden toegepast in ruimten waar explosiegevaar een risico vormt.
Deze vliegenvanger is zeer geschikt voor gebruik in Zone 2 en 1 (omgevingen met explosiegevaar door de vorming van gassen en dampen) en Zone 22 en 21 (omgevingen met explosiegevaar door de stofvorming). Dit alles conform de meest recente ATEX normen 99/92/EC en 94/9/EC.
De vliegenvanger is uitgerust met twee krachtige 18 Watt PestWest Quantum BL lampbuizen voorzien van een breukvrije Teflon® G coating ter voorkoming van rondvliegend glas splinters bij breuk.
De Chameleon EXG is vervaardigd uit de hoogste kwaliteit materialen met een volledig roestwerende constructie door gebruikmaking van geborsteld 304 RVS en "marine-grade" aluminium.
De glazen vlamveilige behuizing is van een zeer hoge kwaliteit met een excellente UVA emissie factor waardoor een grote effectiviteit bij het aantrekken van vliegende insecten wordt gegarandeerd.
De twee lijmplanken voorzien in een groot vangoppervlak en dus een hoge efficiëntie van het toestel.
De Chameleon® EXG is voorzien van een beweegbare lijmplankhouders. Deze kunnen eventueel dichter bij de UV bron gezet worden om de vangprestatie te verhogen. Deze functie is ook handig indien de ruimte rondom het toestel krap is.
Eenvoudig en veilig onderhoud door de automatische stroomonderbreker, waarmee bij opening de stroom van het toestel wordt gehaald.
Afmeting:
H:80cm W:90cm D:30cm
Nog geen opmerkingen
Alleen geregistreerde klanten kunnen een opmerking plaatsen.
Uw winkelwagen bevat geen producten.
Verzendkosten
€ 0.00
Totaal
€ 0.00





Geeft u de voorkeur aan biologische bestrijding?
Onbewolkt
Temperature: 18°C
Temperature: 64°F
Luchtvochtigheid: 77%
Wind: NO met 6 km/h
Overwegend zonnig
Kans op storm
Onbewolkt
Onbewolkt