000060
Nieuw product
De Chameleon EXG is speciaal ontworpen en uitsluitend geproduceerd voor de bescherming in gebieden waar gas en damp aanwezig zijn zoals: distilleerderijen en in de petrochemische en farmaceutische industrie.
Waarschuwing: laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
De nieuwste Chameleon EXG X LED is volledig ATEX-gecertificeerd, waardoor het mogelijk is om het te installeren in zones waar er explosiegevaar bestaat vanwege een hoge concentratie gas of stof in de atmosfeer.
Dit geldt bijvoorbeeld voor distilleerderijen, suikerraffinaderijen, en in de farmaceutische en petrochemische industrie.
De Chameleon EXG X LED is voorzien van twee Quantum X onbreekbare buizen, ondersteund door een gepolijste aluminium reflector en twee grote speciaal samengestelde lijmplanken.
Het gebruik van LED-technologie biedt niet alleen professionele controle over vliegende insecten tegen een lage kostprijs vanwege het minimale stroomverbruik, maar draagt ook bij aan een bredere missie van duurzaamheid.
Afmetingen van het apparaat (h x b x d):
81,5 cm x 94 cm x 18 cm
Gewicht:
12 kg